Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ api sealed bearing tricone bit ] mecz 231 produkty.
Wiertarka stożkowa 12 -1/4 " TCI Tricone Drill Bit IACD 537
| Rodzaj: | wiertło tricone |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wiertło trójstożkowe z zębami frezowanymi 311,1 mm do budownictwa i górnictwa
| Typ: | wiertło tricone |
|---|---|
| Rozmiar: | 12-1/4 cala (311.1. mm) |
| Szczegóły pakowania: | Drzewna skrzynia |
Zęby frytowane 12 1/2 cali API 3 rolowe stożki
| Typ: | wiertło tricone |
|---|---|
| Rozmiar: | 12-1/2 cale (317,5 mm) |
| Ząb: | frezowany ząb |
Podgórne górnictwo trikon wiertarka 8-1/4 cali narzędzia wiertniczego
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2-4 tygodnie |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
API 304.8mm Tricone Roller Cone Drill Bits
| Typ: | wiertło tricone |
|---|---|
| Kolor: | Wymagania klienta |
| Uszczelka: | Skrzynia stalowa lub drewniana |
Rolkowy stożek wiertniczy 6 cali TCI Tricone Bit Rock Drilling Tool
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union |
Wiertło trójstożkowe 17 cali TCI do wiercenia w formacjach skalnych twardych
| Typ: | wiertło tricone |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 cali (431,8 mm) |
| Kolor: | Wymagania klienta |
TCI Roller Tricone Mining Butt Bit API Rock Bit
| Średnica: | 9 7/8 cala (251 mm) |
|---|---|
| Typ łożyska: | Przycisk rolkowy, rolkowy, dociskowy/uszczelnione łożysko |
| Krążenie: | Odrzutowe powietrze |
Wykładnia wiertnicza rurowa z gniazdkiem do ciężkich i trwałych prac budowlanych
| Kolor: | Wymagania klienta |
|---|---|
| Kod HS: | 8207191000 |
| Łożysko: | Uszczelnione łożysko |
Ząb młyn 10-5/8 cali Tricone wiertarka Bit Of Rotary wiertarki Bit
| Szczegóły pakowania: | Drzewna skrzynia |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | T/T, L/C, Western Union |

