Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ sealed bearing milled tooth drill bit ] mecz 178 produkty.
Dostosowany fabrycznie wiertło stożkowe z węglika wolframu do wiercenia w skale w górnictwie wodnym
| Średnica: | 9 cali (229 mm) |
|---|---|
| Typ łożyska: | Uszczelnione łożysko |
| Krążenie: | Odrzutowe powietrze |
9-7/8 cala średnicy IADC TCI Tricone wiertnicze do wierceń górniczych
| Średnica: | 9 7/8 cala (251 mm) |
|---|---|
| Typ łożyska: | Przycisk rolkowy, rolkowy, dociskowy/uszczelnione łożysko |
| Krążenie: | Odrzutowe powietrze |
9 7/8'' IADC 435 TCI Trójstożkowe wiertła górnicze z zębami TCI
| Średnica: | 9 7/8 cala (251 mm) |
|---|---|
| Typ łożyska: | Przycisk rolkowy, rolkowy, dociskowy/uszczelnione łożysko |
| Krążenie: | Odrzutowe powietrze |
Wiertło Trione 6-3/4" API Spec do wiercenia skał do studni wodnych
| Średnica: | 6-3/4 ” |
|---|---|
| Typ połączenia: | API Reg 3-1/2 ” |
| Maszyny: | Wierckie urządzenia |
Byt górniczy 9-1/2 "Tricone Drill Byt narzędzia wiertniczego
| Przesyłka: | Zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Opakowanie: | drewniane pudełko lub stalowe pudełko |
| Typ łożyska: | stożek rolkowy |
10-5/8 "Tricone Roller Cone Of API Rock Drill Bit
| Średnica: | 10-5/8 ” |
|---|---|
| Typ połączenia: | API Reg 6-5/8 ” |
| Maszyny: | Wierckie urządzenia |
17-1/2 cali średnicy zewnętrznej trójkońcowy wodociągowy studnia głęboki rdzeń wiertarki bit Roller stożek górniczy wiertarki narzędzie
| Średnica: | 17-1/2 cala |
|---|---|
| Typ łożyska: | Uszczelnione gumą |
| Typ cyklu wiercenia: | Cyrkulacja błota |
Tricone wiertarka 14-3/4 "IADC 645 Rolka Bit narzędzia do wydobywania wody
| Średnica: | 14-3/4 cale |
|---|---|
| Typ połączenia: | Rejestr API |
| Maszyny: | Wierckie urządzenia |
6-1/2" Wiertło trójstożkowe do skał w górnictwie węgla
| Średnica: | 6-1/2 " |
|---|---|
| Typ połączenia: | API Reg 3-1/2 ” |
| Maszyny: | Wierckie urządzenia |
Wiertło trójstożkowe 17-1/2" Rock do wierceń w studniach wodnych / naftowych / górniczych
| Średnica: | 17-1/2 " |
|---|---|
| Typ połączenia: | API Reg 7-5/8 ” |
| Maszyny: | Wierckie urządzenia |

