Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
Diamentowe wiertło PDC 8-1/4 " do narzędzia do wiercenia w kamieniu z odwiertem głębinowym
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
17-1/2 Inch 6 Blades Diament API PDC wiertarka do ropy naftowej Rock Well
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | Wiercenie skalne |
| Tworzywo: | Diamond, aluminiowa, węglika wolframowa |
Wiertło diamentowe PDC z otworem wgłębnym 8-1/2 cala i 5 ostrzami do formowania na twardo
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
Wiertło stałe PDC o średnicy 8-1/2 cala i 6 ostrzach do formacji skalnych
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
Odwiert ropy naftowej 6-1/2 cali Diament stały wiertarka PDC
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
API Spec 17-1/2 cala 7 ostrzy Wiertło diamentowe PDC do narzędzia do wiercenia otworów w dół
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| używać: | Wiercenie indsutry |
| Tworzywo: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |
9-1 / 2 cali PDC wiertarka Bit Diamentowego narzędzia do wiercenia w skale
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | wiertło diamentowe |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Wiertło diamentowe PDC 9-1/2" do odwiertów naftowych
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | wiertło diamentowe |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
API 7-1 Wytwórnia PDC Ciała stalowa Hard Rock Drill Bit
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | wiertło diamentowe |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
7-7/8 cali (200 mm) średnica API Oil Well Rock Drilling Bit
| Średnica: | 7-7/8 cala |
|---|---|
| Model: | Naprawiono końcówkę tnącą |
| Aplikacja: | Wiercenie szybów naftowych i gazowych |

