Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ diamond pdc drill bit ] mecz 777 produkty.
Diamentowe wiertarki PDC 10-1/4 cali API narzędzi wiertniczych
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
12-calowa diamentowa wiertnica PDC
| Typ przetwarzania: | Kucie |
|---|---|
| Rozmiar: | 12" (304,8 mm) |
| Kolor: | Wymagania klienta |
Diamentowe wiertło PDC do wierceń wiertniczych w przemyśle naftowym
| Typ: | Diamentowy wiertło |
|---|---|
| Aplikacja: | Wiertło skalne |
| Rozmiar: | 12-1/4 "(311,1 mm) |
Diamentowe wiertła PDC z nożami stałymi 7-7/8 cala narzędzi wiertniczych
| HS: | 8207191000 |
|---|---|
| Typ: | Narzędzia wiercenia skalnego |
| Rozmiar: | 7 7/8 cala |
Wiertło PDC diamentowe 8-1/2 cala do wiercenia w twardych skałach
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
13-calowy wiertło diamentowe PDC z nożem stałym do wiercenia w skale
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
22 cali 7 ostrzy Diamentowe wiertarki PDC do wiertarki kamiennej
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Diamentowe wiertarki PDC do przemysłu wiertniczego pakowane w drewniane pudełko
| Rodzaj: | Wiertła PDC |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Stinere |
| Waga: | 85 kg |
Diamentowe wiertło PDC ze stalowym korpusem do odwiertów naftowych
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Wiertło diamentowe PDC 6 3/4" do narzędzi wiertniczych do studni
| Ostrze: | 5 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 13 mm |
| Dysza: | 5 |

