Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ diamond pdc drill bit ] mecz 777 produkty.
Drilling Rig PDC Drill Bit 5-7/8 "Diamond Drilling Tool Of Oilfield
| Rodzaj: | Diamentowy kawałek |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wiertarka do twardych skał 17-1/2 cali PDC wiertarka Bit narzędzia wiertniczego diamentowego
| Rodzaj: | diamentowy bit pdc |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni, olej |
| Materiał: | Diament |
Impregnacja PDC wiertarka 8-1/2 cali ropy naftowej i gazu wiertarki
| Rodzaj: | diamentowy bit pdc |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni, olej |
| Materiał: | Diament |
Wydobycie ropy naftowej, gazu, energii, kamień
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
| Stosowanie: | Olej, gaz, studnia wodna, geotermalna |
ENG API, ISO Certified Matrix Body PDC Drill Bit Do wiercenia studni naftowych, gazowych i wodnych
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Typ: | Wiertło diamentowe PDC |
Zindywidualizowane 3-7/8 do 26 cali średnicy PDC wiertarka do wiercenia studni naftowych, gazowych, wodnych
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Średnica: | 3-7/8 do 26 cali |
| Typ: | Wiertło PDC |
API wiertarka 10-1/4 Inch Rock Diament PDC wiertarka Bit of Oilfield
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | drukowanie w drzewach |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Narzędzia do wiercenia diamentów z pola naftowego o pojemności 8-1/2 cali
| Typ: | Wiertło diamentowe PDC |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Kucie |
| Rozmiar: | 8-1/2 cala (215,9 mm) |
Stalowe ciało wiertarki PDC 26 cali 8 ostrzy narzędzie do wiercenia na polach naftowych
| Rodzaj: | diamentowy bit pdc |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni, olej |
| Materiał: | Diament |
Diamentowe wiertarki 10-1/4 cali PDC wiertarki API narzędzia do wiertni
| Rodzaj: | Narzędzie do wiercenia diamentowego |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |

