Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ geological pdc rock bit ] mecz 83 produkty.
PDC Rock Bit Oil Well 12 Inch PDC Drilling Bit API Rock Bit
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
ENG API, ISO Certified Matrix Body PDC Drill Bit Do wiercenia studni naftowych, gazowych i wodnych
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Typ: | Wiertło diamentowe PDC |
Chińska produkcja diamentowego wiertła PDC do studni wodnych i pól naftowych do skał
| Stosowanie: | Olej, gaz, studnia wodna, geotermalna |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
1 Wyroby wiertnicze PDC z stalowego ciała z mocą obrotową według API zapewniające optymalne wyniki wiertnicze
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Api Certification: | 7-1548-1 |
| Body Type: | Steel Body |
Wiertła udarowe PDC ze stalowym korpusem, komponent narzędzia do wiercenia studni oleju eterycznego, 1 raz, maksymalizujące wydajność wiercenia
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Warranty Time: | 1 Years |
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
Wiertarka do wiertarki w skale 8 cali PDC Wiertarka do wiertarki w skale dla wiertarki do wiertarki do studni
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Węglik wolframu |
W zależności od warunków wiertniczych, pierwiastki wiertnicze PDC wykonane ze stali, przeznaczone do wiertnictwa w przemyśle naftowym i gazowym
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
|---|---|
| Surface Treatment: | PDC Insert |
| Shape: | Round |
Wiertła kamienne 9-1/2" Zestaw stalowy PDC Wiertła ropy naftowej Przemysł wierceński
| Kolor: | każdy |
|---|---|
| Dobrze: | Ropa naftowa, górnictwo, woda |
| Zastosowanie: | Przemysł wiertniczy |
API Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Hard Rock Drill Bit Of Oil Rig Drill Bit
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Wiertła diamentowe PDC do wiercenia otworów wiertniczych w zakresie rozmiarów od 6 1/4 cala do 17 1/2 cala, zaprojektowane z myślą o długotrwałej wydajności
| Shape: | Round |
|---|---|
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
| Make Up Torqure: | According To API |

