Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ matrix pdc drill bit ] mecz 626 produkty.
Wiertło PDC 8-1/4" Wysokowydajne narzędzie do wiercenia diamentowego
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
Diamentowe wiertło PDC 8-1/4 " do narzędzia do wiercenia w kamieniu z odwiertem głębinowym
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
API stały cięcia Bit 9-1/2 Inch Diament PDC wiertarka Bit of Oil Rig wiertarka
| Typ: | Diamentowy wiertło |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Kucie |
| Rozmiar: | 9,5 cala (241,3 mm) |
API Spec PDC wiertarka 5-7/8 " Diamentowe narzędzie wiertarki wiertarki
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Drukowanie kamienia 8,5 cali Diament PDC Drill Bit Of Oil Well
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Wiertło PDC diamentowe 8,5 cala Hard Rock do wiercenia otworów wiertniczych
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
12-1/4 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
24-calowe narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
9.5 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Ruch wiertniczy ropy naftowej 9,5-calowy wiertnik PDC wiertnik API narzędzie do wiertnictwa diamentów
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Zastosowanie: | Wiercenie studni skalnej |

