Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ matrix pdc drill bit ] mecz 626 produkty.
Formowanie skał twardych, wiercenie 8,5 cali na polu naftowym, wiertarka PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Diament 5-1/2 " PDC wiertarka Bit of Oil Well Drilling Rig Bit
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Narzędzie do wiercenia diamentów naftowych 5-1/2 cala PDC Drill Bit Of API Spec
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc Wiertarki
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Narzędzie kamienne 17-1/2 cali ciało stalowe Pdc wiertarki API
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
13-3/4 cali API Spec PDC wiertarka do wiercenia studni naftowych
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Wiertło PDC do wiercenia w formacjach skalnych (Hard Rock API)
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Diamentowe wiertarki wiertarki 9-1/2 " PDC wiertarki wiertarki oleju
| Zastosowanie: | Studnia oleju, studnia górnicza, studnia wodna, badanie geograficzne |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania: | Kucie, odlewanie |
| Podstawowy rozmiar noża: | 16 mm |
Pierścień do wiercenia diamentów 9-1/2 " PDC Drill Bit Of Oil Drilling Equipment
| Użycie: | Studnia oleju, studnia górnicza, studnia wodna, badanie geograficzne |
|---|---|
| Podstawowy rozmiar noża: | 16 mm i 13 mm |
| Rodzaj połączenia: | API 6-5/8 |
17-1/2"PDC Drill Bit 7 Blades With 19mm Cutter Of Diamond Drilling Tool
| Rynek: | na całym świecie |
|---|---|
| Typ maszyny: | Sprzęt do wiercenia |
| Kolor: | Wymagania klienta |

