Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ matrix pdc drill bit ] mecz 626 produkty.
60,625 cali średnica S613 PDC wiertarka API Reg narzędzie wiertnicze
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Wiertło do wiercenia otworów naftowych 13 cali Matix Body PDC, wiertło do otworu pilotującego
| Typ maszyny: | Narzędzie wiertnicze |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Odlew |
| Rozmiar: | 13 -1/2 cala (342,9 mm) |
5 Inch Matrix Body PDC Drill Bit for Rock Diamond Drilling of API Spec
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
9-6/10 cali średnica zewnętrzna 5 skrzydeł Matryca ciała PDC wiertarki API Pin Gas Oil Drilling Tool
| Typ: | Narzędzia wiercenia skalnego |
|---|---|
| Ostrze: | 5 |
| Rozmiar noża: | 19 mm |
Twarda skała 8 cali 6 ostrza Matryca ciało PDC wiertarka Bit of Oil Rig wiertarka Bit
| Ostrze: | 6 |
|---|---|
| Rozmiar noża: | 16 mm |
| Szczegóły pakowania: | Skrzynka drewniana lub metalowa |
9.5 cala 516 PDC wiertarka bit API Diamentowy wkład bit
| Ostrze: | 5 |
|---|---|
| Rozmiar noża: | 16 mm |
| Szczegóły pakowania: | Drewniane pudełko lub pudełko metalowe |
8-1 / 2 cali średnicy zewnętrznej Matryca ciała PDC wiertniczych bitów z 4 1/2 Reg API Gas Oil Drilling Tool
| Ostrze: | 7 |
|---|---|
| Rozmiar noża: | 16 mm |
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka lub stalowe pudełko |
5-ostrzowe wiertło matrycowe do korpusu PDC, gwint API, narzędzie do wiercenia w skale
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka lub stalowe pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zgodnie z ilością zamówienia |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
Wydobycie ropy naftowej, gazu, energii, kamień
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
| Stosowanie: | Olej, gaz, studnia wodna, geotermalna |
Wiertło diamentowe PDC z frezem stałym API ISO do wiercenia skał w otworach naftowych
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Średnica: | 3-7/8 ~ 26 cali |

