Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ pdc oilfield drill bit ] mecz 241 produkty.
Wiertła udarowe PDC ze stalowym korpusem, komponent narzędzia do wiercenia studni oleju eterycznego, 1 raz, maksymalizujące wydajność wiercenia
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Warranty Time: | 1 Years |
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
1 Wyroby wiertnicze PDC z stalowego ciała z mocą obrotową według API zapewniające optymalne wyniki wiertnicze
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Api Certification: | 7-1548-1 |
| Body Type: | Steel Body |
Certyfikacja API 7-1548-1 Stalowe wiertarki PDC Typicznie 50-200 lbs Okrągła forma Zaprojektowana do zapewnienia i operacji wiertniczej
| Application: | Drilling In Oil And Gas Industry |
|---|---|
| Surface Treatment: | PDC Insert |
| Make Up Torqure: | According To API |
Wiertarka naftowa do wiertarki gazowej Diamentowa wiertarka PDC z konstrukcją stalową
| Test maszyn: | Jako Wymagania |
|---|---|
| Zastosowania: | Wiercenie odwiertu wody, wiercenie olejowe i gazowe |
| Kolor malarstwa: | Dostosowane |
Wiertła diamentowe PDC do wiercenia otworów wiertniczych w zakresie rozmiarów od 6 1/4 cala do 17 1/2 cala, zaprojektowane z myślą o długotrwałej wydajności
| Shape: | Round |
|---|---|
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
| Make Up Torqure: | According To API |
Wykopaliska wiertnicza PDC Bit 5-7/8 " Diamond Toolof Oilfield Drilling Rig Bit
| Rodzaj: | Diamentowe wiertarki |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, kopanie, wiercenie, studnia wodna |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Kamienie PDC Dobrze Bit z pola naftowego Diament Dowierając Dołu narzędzie
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Narzędzie wiertnicze na polach ropopochodnych 17-1/2 cali 6 ostrzy PDC wiertarka
| Rodzaj: | Narzędzie do wiercenia diamentowego |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Diamentowe wiertarki 9-1/2 " PDC Bit Of Oilfield Drilling Tool
| Użycie: | Studnia oleju, studnia górnicza, studnia wodna, badanie geograficzne |
|---|---|
| Podstawowy rozmiar noża: | 16 mm i 13 mm |
| Rodzaj połączenia: | API 6-5/8 |
Diamentowe wiertarki 9-1/2 Inch 5Blades PDC Wiertarki Bit Of Oilfield Drilling Tool
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |

