Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ pdc oilfield drill bit ] mecz 241 produkty.
Rock PDC Drill Bit 5-7/8 Inch 5 Blades of Oilfield
| Rodzaj: | wiertło olejowe |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, kopanie, wiercenie, studnia wodna |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wykopywanie diamentów na polach naftowych 13,5 cala PDC Wykopywanie API
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Diamentowe wiercenie 9-1/2 Inch PDC Drill Bit of Oilfield Rock Drilling
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Diamentowe wiertarki 17 " PDC wiertarki wiertarki na polu naftowym
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wykopaliska na polach ropopochodnych 5,5 cali PDC Wykopaliska API
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
12-1/4 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
24-calowe narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
9.5 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Diamentowe wiercenie kamienia 8,5 cala stalowe ciało PDC wiercenie Bit of Oilfield
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 40 kg |
Wysokiej wydajności wiertarka PDC 13,1/8" stalowa konstrukcja wiertarki naftowej
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |

