Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ pdc rock bit ] mecz 767 produkty.
Drilling Rig PDC Drill Bit 5-7/8 "Diamond Drilling Tool Of Oilfield
| Rodzaj: | Diamentowy kawałek |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Impregnacja PDC wiertarka 8-1/2 cali ropy naftowej i gazu wiertarki
| Rodzaj: | diamentowy bit pdc |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni, olej |
| Materiał: | Diament |
Wiertło do kamienia PDC 13-1/4 cala z narzędziem do wiercenia diamentowego
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wiertło diamentowe PDC z frezem stałym API ISO do wiercenia skał w otworach naftowych
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Średnica: | 3-7/8 ~ 26 cali |
ENG API, ISO Certified Matrix Body PDC Drill Bit Do wiercenia studni naftowych, gazowych i wodnych
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Typ: | Wiertło diamentowe PDC |
Chińska produkcja diamentowego wiertła PDC do studni wodnych i pól naftowych do skał
| Stosowanie: | Olej, gaz, studnia wodna, geotermalna |
|---|---|
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
Wydobycie ropy naftowej, gazu, energii, kamień
| Ilość ostrza: | 3-9 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 13, 16, 19 mm |
| Stosowanie: | Olej, gaz, studnia wodna, geotermalna |
Wiertła udarowe PDC ze stalowym korpusem, komponent narzędzia do wiercenia studni oleju eterycznego, 1 raz, maksymalizujące wydajność wiercenia
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Warranty Time: | 1 Years |
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
PDC wiertarka 6 cali Diamentowa wiertarka Bit Hard Rock Bit z API 3-1/2 w pudełku pin
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |
W zależności od warunków wiertniczych, pierwiastki wiertnicze PDC wykonane ze stali, przeznaczone do wiertnictwa w przemyśle naftowym i gazowym
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
|---|---|
| Surface Treatment: | PDC Insert |
| Shape: | Round |

