Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ polycrystalline diamond compact bits ] mecz 624 produkty.
API wiertarka 8 cali PDC Diamentowa wiertarka Bit of oilfield
| Typ: | Diamentowy wiertło |
|---|---|
| Używać: | ropa naftowa, gaz, górnictwo |
| Typ przetwarzania: | Kucie |
PDC Diamond Bit 17-1/2 cala API połączenie 7-5/8 narzędzia do wiercenia ropy naftowej
| Typ: | Naprawiono diamentowy wiertło tnące |
|---|---|
| Używać: | ropa naftowa, gaz, górnictwo, wiercenie, woda |
| Kolor: | Wymagania klienta |
API Rock Bit 12-1/4 Inch 5 Blades Diament PDC Bit
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Drill Bit PDC 17-1/2 Inch 7 Blades Diamentowy Drill Bit API Spec
| Rodzaj: | Narzędzie do wiercenia diamentowego |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wiertło diamentowe PDC 17-1/2 cala zgodne ze specyfikacją API
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Diamentowe wiertarki 12-1/4 cali Wiertarka PDC Wiertarki Bit API Spec
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Diamentowy wiertnik 17-1/2 cali 7 ostrzy API PDC Rock Bit
| Rodzaj: | Wiertło diamentowe PDC |
|---|---|
| Użycie: | drukowanie w drzewach |
| Materiał: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |
Narzędzie do wiercenia diamentów naftowych 5-1/2 cala PDC Drill Bit Of API Spec
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Diamentowe wiertarki PDC 8 cali 5 ostrzy wiertarki Bit of Rock Drilling Tool
| Aplikacja: | Wiertło skalne oleju, wydobycie, gaz |
|---|---|
| Rozmiar: | 8 "(203,2 mm) |
| Nóż: | 16 mm |
PDC wiertarka 6 cali Diamentowa wiertarka Bit Hard Rock Bit z API 3-1/2 w pudełku pin
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |

