Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ api iso drill bit nozzle ] mecz 762 produkty.
API Diamentowe wiercenie 6 cali PDC Bit oleju Dobrze twardy Formacja narzędzie wiertnicze
| Rodzaj: | Wiertła PDC |
|---|---|
| Zastosowanie: | Tworzenie miękkie do średnio twarde |
| Rodzaj maszyny: | Narzędzie do wiercenia |
Ruch wiertniczy ropy naftowej 9,5-calowy wiertnik PDC wiertnik API narzędzie do wiertnictwa diamentów
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Zastosowanie: | Wiercenie studni skalnej |
API Diamond Drill Bit 13-1/4 " PDC Bit of Oil Well Drilling Tool
| Rynek: | Światowe |
|---|---|
| Dobrze: | Ropa naftowa, górnictwo, woda |
| Opakowanie: | drewniane pudełko, stalowe pudełko |
Narzędzie do wiertniczego kamienia diamentowego 12-1/4 cali 6 ostrza PDC wiertarka bit API
| Rodzaj: | Narzędzie do wiercenia diamentowego |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Diamentowe wiertarki PDC 8 cali 5 ostrzy wiertarki Bit of Rock Drilling Tool
| Aplikacja: | Wiertło skalne oleju, wydobycie, gaz |
|---|---|
| Rozmiar: | 8 "(203,2 mm) |
| Nóż: | 16 mm |
17-1/2 Inch 6 Blades Diament API PDC wiertarka do ropy naftowej Rock Well
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | Wiercenie skalne |
| Tworzywo: | Diamond, aluminiowa, węglika wolframowa |
Diamentowe wiertarki PDC 10-1/4 cali API narzędzi wiertniczych
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Narzędzia do wiercenia diamentów API PDC
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
API PDC wiertarka z 6-5/8 "połączenie 12-1/4 cali 5 ostrzy narzędzie do wiertni diamentowej
| Tworzenie: | Ciężko |
|---|---|
| Opakowanie: | Drewniana skrzynia |
| Waga: | 85 kg |
API PDC Drill Bit 9-1/2" stalowe ciało narzędzia wiertniczego na polu naftowym
| Opakowanie: | Drewniana skrzynia |
|---|---|
| Numer dyszy: | 6 |
| Liczba ostrzy: | 5 |

