Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ api iso drill bit nozzle ] mecz 762 produkty.
Narzędzie do wiercenia diamentów naftowych 5-1/2 cala PDC Drill Bit Of API Spec
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc Wiertarki
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
API Spec 17-1/2 Inch Oil Well Polikrystaliczne Diamenty Kompaktne wiertarki
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Narzędzie kamienne 17-1/2 cali ciało stalowe Pdc wiertarki API
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Diamentowa wiertarka 10-0,5-calowa wiertarka hybrydowa wiertarka API
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wykopaliska na polach ropopochodnych 5,5 cali PDC Wykopaliska API
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
API Spec wiertnicze narzędzie 5 ostrzy PDC wiertło wiertła twardego skały
| Rozmiar: | 12-1/2 cala |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| HS: | 8207191000 |
Narzędzie wiertnicze API 17-calowe wiertnicze PDC Bit studni naftowej Geotermalne wiertnicze Bit
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
API narzędzie do wiercenia na polach ropopochodnych 22 cali PDC wiertarka Wiertarki z węglem wolframu
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Diamentowe wiertarki API Spec Oilfield Well Tool
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |

