Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ api iso drill bit nozzle ] mecz 762 produkty.
Narzędzie wiertnicze 8-1/2 cali PDC Solid Carbide Drill Bit API Spec
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
9-1/2 cali PDC Diamentowy wiertnik API Spec dla wiertnika na polu naftowym
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
PDC wiertarka 6-1/2" 5 ostrzy wiertarki do studni naftowej
| Obróbka powierzchniowa: | Spawanie i malarstwo |
|---|---|
| Stosowanie: | Rock Well of Well |
| Przemysłowy: | Przemysł wiertniczy |
Drukowanie kamienia 8,5 cali Diament PDC Drill Bit Of Oil Well
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Wiertło PDC diamentowe 8,5 cala Hard Rock do wiercenia otworów wiertniczych
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Diament 5-1/2 " PDC wiertarka Bit of Oil Well Drilling Rig Bit
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Wiertarka w twardych skałach 5-7/8" 5 ostrza 3 dysze wiertarka PDC
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
dostosowany China API 6-1/2 Inch Zewnętrzna średnica Oilfield Rock Diament kompaktowy PDC wiertarka Bit
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
60,625 cali średnica S613 PDC wiertarka API Reg narzędzie wiertnicze
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
8-1 / 2 cali średnicy zewnętrznej Matryca ciała PDC wiertniczych bitów z 4 1/2 Reg API Gas Oil Drilling Tool
| Ostrze: | 7 |
|---|---|
| Rozmiar noża: | 16 mm |
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka lub stalowe pudełko |

