Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] mecz 447 produkty.
9.5 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Ruch wiertniczy ropy naftowej 9,5-calowy wiertnik PDC wiertnik API narzędzie do wiertnictwa diamentów
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Zastosowanie: | Wiercenie studni skalnej |
Narzędzie do wiercenia diamentów na polu naftowym 6 " Rock PDC Drill Bit
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Wykopywanie diamentów w skale z twardą formacją 8,5 cala
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 40 kg |
Diamentowe wiercenie kamienia 8,5 cala stalowe ciało PDC wiercenie Bit of Oilfield
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 40 kg |
Pierścień do wiercenia diamentów 9-1/2 " PDC Drill Bit Of Oil Drilling Equipment
| Użycie: | Studnia oleju, studnia górnicza, studnia wodna, badanie geograficzne |
|---|---|
| Podstawowy rozmiar noża: | 16 mm i 13 mm |
| Rodzaj połączenia: | API 6-5/8 |
5-7/8 "PDC wiertarka diamentowa wiertarka do tworzenia twardych skał
| Używać: | Formacja średnio twarda |
|---|---|
| Rozmiar: | 5-7/8 cala (149,2 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
6-1/2" PDC Drill Bit With Double Row Cutter of Oil Well
| Używać: | Formacja średnio twarda |
|---|---|
| Rozmiar: | 6000 cali (152,4 mm) |
| Tworzywo: | Diamond, aluminiowa, węglika wolframowa |
Odwiert ropy naftowej 6-1/2 cali Diament stały wiertarka PDC
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
Wiertarka naftowa 9 cali Diamentowa wiertarka Pdc Wiertarka wiertarka ropy naftowej
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |

