Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] mecz 447 produkty.
6-1/2 "odwiert do wiertni PDC Bit Of Diamond Rock
| Używać: | Wiercenie studni olejowych |
|---|---|
| Rozmiar: | 6-1/2 cala (165,1 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
6-1/2 Inch 6 Blades PDC Drill Bit z polimerycznym diamentowym materiałem kompozytowym
| Obsługa powierzchni: | Wkładka PDC |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni |
| Typ bitu: | Bit PDC stałego cięcia |
Narzędzie do wiercenia diamentów naftowych 5-1/2 cala PDC Drill Bit Of API Spec
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
PDC wiertarka Bit 17-1/2 " z oleju Dobrze twardy formacji narzędzie wiertnicze
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wiercenie studni skalnej |
| Użycie: | Ropa naftowa, górnictwo, gaz |
Wiertło PDC 8-1/4" Wysokowydajne narzędzie do wiercenia diamentowego
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
Diamentowe wiertło PDC 8-1/4 " do narzędzia do wiercenia w kamieniu z odwiertem głębinowym
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
Diamentowe wiertarki PDC 17-1/2 cali 6 ostrzy Stałe narzędzie do wiertniczego cięcia API Spec
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Hard Rock Diamond PDC Drilling Bit 9-1/2 " narzędzia wiertniczego API Spec
| Tworzenie: | Miękkie do średnio twardych |
|---|---|
| Materiał: | Stal stopowa, węglik wolframu |
| Zastosowanie: | Wiercenie kierunkowe, wiercenie poziome, wiercenie pionowe |
12-1/4 cali narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
24-calowe narzędzie wiertnicze na polu naftowym Diamentowy wiertnik PDC
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |

