Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ steel body pdc drill bits ] mecz 724 produkty.
Diamentowe wiercenie kamienia 8,5 cala stalowe ciało PDC wiercenie Bit of Oilfield
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 40 kg |
Stalowe ciało wiertarki PDC 12 cali przycisk PDC wstawić trochę diamentu dolnej dziury narzędzie wiertnicze
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Stalowe ciało wiertarki PDC 26 cali 8 ostrzy narzędzie do wiercenia na polach naftowych
| Rodzaj: | diamentowy bit pdc |
|---|---|
| Użycie: | Wiercenie studni, olej |
| Materiał: | Diament |
8-1/2 cala S616 stalowe ciało PDC wiertarki Bity wiertarki w twardym skale
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
12 1/4 "Część stalowa wiertarka PDC do eksploracji geotermalnej ropy naftowej
| Ostrze: | 6 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 16 mm |
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
8 1/2 "215.9 mm stalowy korpus wiertarki PDC do wiercenia ropy naftowej i gazu
| Ostrze: | 6 |
|---|---|
| Podstawowy sise: | 16 mm |
| Dysza: | 7 |
Wiertła PDC ze stalowym korpusem do wierceń o wysokiej wydajności w przemyśle naftowym i gazowym
| Typ: | Bit wiercenia PDC |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Kucie |
| Rozmiar: | 17,50" (444,50 mm) |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc Wiertarki
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
Narzędzie kamienne 17-1/2 cali ciało stalowe Pdc wiertarki API
| Materiał: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| Waga: | około 18 kg |
PDC Diament Bit 17-1/2 Inch Steel Body PDC Drill Bits of Oil Rig Downhole Drilling Tool
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |

