Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ steel body pdc drill bits ] mecz 724 produkty.
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Używać: | Wiercenie studni olejowych |
|---|---|
| Rozmiar: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
Drill bit 8-1/2 Inch PDC drill bit of DTH drilling tool
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
PDC wiertarka 6-1/2 "Część stalowa 7 ostrzy narzędzia wiertniczego naftowego
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Stalowe ciało Diamentowe narzędzie wiertnicze PDC 12-calowe Oil Rock PDC
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Uniwersalny diamentowy wiertarki 8-1/2 " 5 ostrza PDC wiertarki Bit Of Oil wiertarki dobrze narzędzie
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
12-1/4" S323 PDC Drill Bit Of Oil Well Diamond Drilling Tool
| Rozmiar: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
|---|---|
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
Diamentowe wiertło PDC 8-1/4 " do narzędzia do wiercenia w kamieniu z odwiertem głębinowym
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |
Narzędzie do wiercenia diamentem 12 cali 5 ostrzy PDC wiercenie bit of oilfield drill bit
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Stalowe wiertarki API PDC do wiercenia ropy naftowej i gazu
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Typ: | Narzędzia wiercenia skalnego |
Wiertło diamentowe PDC z otworem wgłębnym 8-1/2 cala i 5 ostrzami do formowania na twardo
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |

