Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ steel body pdc drill bits ] mecz 724 produkty.
PDC Cutter Diamentowe wiertło bit stalowy ciało 6-1/2 cali 5 ostrze
| Rodzaj: | Wiertło diamentowe ze stalowym korpusem |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, kopanie, wiercenie, studnia wodna |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Diamentowe wiertarki 17-1/2 Inch 7 Blades PDC Insert Bit Of Rock Drill Tool
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
API Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Hard Rock Drill Bit Of Oil Rig Drill Bit
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
90,5-calowe stalowe ciało 5 ostrza 16 mm Cutter Pdc Diamentowe wiertarki
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Typ: | Wiertło PDC |
215.9mm Bicentralne stalowe ciało wiertarki PDC do wiercenia w skale
| Ostrze: | 6+5 |
|---|---|
| Rozmiar noża: | 16mm/13mm |
| Dysza: | 7 |
Wykładnia wiertnicza ropy naftowej 9 1/2 " Wykładnia wiertnicza ropy naftowej
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Rock Diamond Drilling 12-1/4 Inch PDC Cutter Oil Well Drill
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
10-5/8" Diamentowe wiertło PDC do wierceń wiertniczych
| Używać: | Wiercenie olejowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Używać: | Wiercenie studni olejowych |
|---|---|
| Rozmiar: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
Wiertło PDC 8-1/4" Wysokowydajne narzędzie do wiercenia diamentowego
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, kopalnia, odwiert wiercenia wody |
| Tworzywo: | Diament, aluminiowa stal, |

