Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ steel body pdc drill bits ] mecz 724 produkty.
Wiertło diamentowe PDC API Rock 6-1/2 cala do studni wiertniczych
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
Odwiert ropy naftowej 6-1/2 cali Diament stały wiertarka PDC
| Tworzywo: | Diament i stal stopowa |
|---|---|
| Certyfikacja API: | 7-1548-1 |
| waga: | około 18 kg |
API Rock Bit 17 Inch 7 Blades PDC Rock Bit Of Oilfield Drill Bit
| Typ: | wiertło diamentowe |
|---|---|
| Używać: | olej, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Tworzywo: | Diamond, aluminiowa, węglika wolframowa |
Diamentowy wkład Bit 17-1/4 Inch 7 Ostrza Stalowe Korpus Diamentowego Narzędzia Tnącego
| Type: | PDC Diamond Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
PDC Bits Steel Body 3 1/2′′ Reg API Diamentowy wiertarkę
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Narzędzia do wiercenia skał, 12-calowe wiertło diamentowe PDC
| Futery: | Polikrystaliczny diamentowy Diamond (PDC) |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy wiertło |
| Obróbka powierzchniowa: | Wkładka PDC |
Diamentowe wiertarki 8-1/2 cali 5 ostrza Diamentowe stałe wiertarki wiertarki Bit Oil Well
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Wiertło do wiercenia otworów naftowych 13 cali Matix Body PDC, wiertło do otworu pilotującego
| Typ maszyny: | Narzędzie wiertnicze |
|---|---|
| Typ przetwarzania: | Odlew |
| Rozmiar: | 13 -1/2 cala (342,9 mm) |
9-6/10 cali średnica zewnętrzna 5 skrzydeł Matryca ciała PDC wiertarki API Pin Gas Oil Drilling Tool
| Typ: | Narzędzia wiercenia skalnego |
|---|---|
| Ostrze: | 5 |
| Rozmiar noża: | 19 mm |
5 Inch Matrix Body PDC Drill Bit for Rock Diamond Drilling of API Spec
| Kolor: | dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |

