Wszystkie produkty
-
Rita.Jakość trykonu jest dobra. -
GoramTwoja kawałek wyciągnięty z dziury, po prostu daj mi się nacisnąć, dobrze się spisał. A odzyskany kawałek jest jak nowy.
słowa kluczowe [ steel body pdc drill bits ] mecz 724 produkty.
17-1/2 " PDC Drill Bit of Oil Well Rock Drilling Tool
| Rozmiar: | 17. 50 "(444,50 mm) |
|---|---|
| Typ: | Wiertło PDC |
| Ostrza: | 5 Ostrzy |
API PDC Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Drill Bit Of Oil Diamond Drilling Bit
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
Diament PDC Bit 17 " Hard Rock PDC Drill Bits Oil Rig Drill Bit
| Rodzaj: | Wiertło Pdc |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
PDC wiertarka 22-1/2 cali Diamentowa wiertarka wiertarka na polu naftowym
| Typ: | Diamentowy wiertło |
|---|---|
| Typ maszyny: | Przemysł wiertniczy |
| Kolor: | Wymagania klienta |
Wykopy na platformie naftowej 17 cali Wykopy PDC Wykopy API
| Rodzaj: | Wiertło do pola naftowego |
|---|---|
| Użycie: | ropa, gaz, minig, wiercenia |
| Materiał: | Diament, stopowa stal, węglowodor |
80,5-calowe stalowe ciało 7 ostrza 16 mm pierwotny cięcia skały Pdc wiertarki
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Typ: | Wiertło PDC |
Wytwórnia 5-7/8" narzędzie do wiercenia na polach ropopochodnych ze stali PDC Diamant Bit
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Proces produkcyjny: | CNC Machining |
Olej PDC wiertarka Bit 12-1/4 cali Stałe PDC ostrza Diament wiertarka Bit of Oilfield
| Rodzaj: | Diamentowy wiertnik |
|---|---|
| Użycie: | ropa naftowa, gaz, minig, wiercenie, woda |
| Materiał: | Diament, stal stopowa, węglik wolframu |
5-7/8 "PDC wiertarka diamentowa wiertarka do tworzenia twardych skał
| Używać: | Formacja średnio twarda |
|---|---|
| Rozmiar: | 5-7/8 cala (149,2 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Używać: | Wiercenie studni olejowych |
|---|---|
| Rozmiar: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Typ: | Narzędzie wiercenia diamentu |

